Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.
utrzymanie stron www domeny domeny pl domeny pl tanio
   Strona główna  |  O firmie  |  Nasi klienci  |  Praca

Domeny polskie już od 1 zł

Domeny .PL, .COM.PL
Stała promocja rejestracji domen dla firm!

Pakiety hostingowe

Serwery Soft i Premium
Bezpieczny Polski Hosting, profesjonalny WebMail

Pozycjonowanie stron www

Rejestracja stron w katalogach
linki sponsorowane, szkolenia z pozycjonowania

Projektowanie WWW

Strony już od 700zł
w cenie projekt graficzny oraz hosting/rok

Program partnerski

Chcesz poszerzyć swoją ofertę?
Zacznij zarabiać polecając nasze usługi internetowe!

System CMS    |    Sklepy internetowe    |    Aktywuj serwer    |    Rejestracja domeny

Oferty pracy

Od 8 lat działamy w sieci Internet i przez ten czas stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Zdobyte doświadczenie sprawia, iż posiadamy wielu klientów, którzy darzą nas zaufaniem.

Jeżeli jesteś chętny do współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą - zapraszamy. Masz ciekawe pomysły, umiesz tworzyć strony internetowe, a może już zajmujesz się projektowaniem stron i potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy hostingowej?

Zadbamy o Twój rozwój i Twoich klientów, którzy będą obsługiwani szybko i bezproblemowo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
"Specjalista ds. promocji i sprzedaży usług internetowych".

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja oferty handlowej i przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • kontakt z klientem (telefoniczny, elektroniczny, bezpośredni)
  • przeprowadzanie analiz rynku
  • opieka nad dotychczasowymi klientami
    Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę zdalną w nienormowanym czasie pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    Wymagania:
  • dobra znajomość tematów związanych z usługami internetowymi
    (domeny, hosting, tworzenie stron www, pozycjonowanie)
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel)
  • wiedza dotycząca przygotowywania ofert handlowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • motywacja, zaangażowanie i efektywność pracy
  • solidność, punktualność

  • Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres: praca@interial.pl

    Na ofertach prosimy umieścić podpisaną klauzulę:
    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.